Modulinė sofos sistema „Mute“ yra skirta šiuolaikiškiems, kūrybiškiems biurams. Ji susideda iš vienviečių, dviviečių, triviečių ir kampinių modulių, kurie gali būti sujungti skirtingais būdais. Labai vertinama modulių „Mute“ kaip patalpos pertvarų funkcija, kurios dėka, panaudojant įvairias konfigūracijas, sukuriamos privačios darbo ar pasitarimų erdvės biuruose "be sienų". Galima rinkti modulių variantus su arba be šonų/ rankų atramų.

Gaminio bandymo sertifikatas     Nordic Ecolabel ("Swan") sertifikatas


Audinių spalvynai (spauskite nuorodas apačioje):

Event

Medley

Step

Step Melange


Daugiau informacijos – žr. Specifikacija


Mitab

Mitab

Kiekvienas kompanijos „Mitab“ baldas yra sukurtas darbuotojų, sukaupusių solidžią patirtį švediškų baldų gamybos srityje, pastangomis. Kompanija nuolat bendradarbiauja su jaunais perspektyviais dizaineriais ir taiko tokius gamybos metodus, kurie turėtų kuo mažiau poveikio aplinkai.

„Mitab“ gaminiai skirti palengvinti dirbančio žmogaus kasdienybę ir suteikia galimybę susikoncentruoti darbui ties savo aistra. Aukšta baldų kokybė ir funkcionalumas yra įgyvendinami žinių, šiuolaikinio dizaino ir natūralių medžiagų sintezės dėka.

„Mitab“ pasižymi didelėmis ambicijomis ir švediškos pramonės tradicijų puoselėjimu. Pasitelkdama tiekėjus ir partnerius iš vietinių Tranas apylinkių, kompanija užtikrina, kad visi jos produktai yra gaminami atsakingai ir sąžiningai.

Peržiūrėkite "Mitab" katalogą

Nuoroda į gamintojo svetainę: http://mitab.se/


Informacija apie prekę
Matmenys Plotis: 140 cm (+ kiekviena atrama po 7 cm), gylis: 66 cm, aukštis: 130 cm
Apdaila Pasirinkto audinio bei spalvos sėdimoji dalis ir atlošas. Konstrukcija - chromo, padengta baltais arba juodais milteliniais dažais.
Medžiagos Audiniu aptraukta sėdimoji dalis ir atlošas (100% poliesteris arba 100% Trevira CS), porolonas. Medinis pagrindas. Konstrukcija - metalinė.
Garantija 5 metai
Komentarai Sėdimosios dalies aukštis - 45 cm. Jeigu norite įsigyti trivietį ar kampinį modulį, pasirinkti kitos nei modulis spalvos/ audinio sagą jo atloše ar užsisakyti kupe tipo „Mute“ rinkinį, prašome su mumis susisiekti.
Pristatymo informacija
Pristatymo trukmė Iki 7 savaičių

Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras

Mute dvivietis modulis

  • Gamintojas: Mitab
  • Prekės kodas: M-MUT-2
  • Dizaineris: Joel Karlsson
  • Prieinamumas: Išankstinis užsakymas
  • 2,186.95 €

  • Prieš PVM: 1,807.40 €

Galimi pasirinkimai


Susijusios prekės

Mute vienvietis modulis

Mute vienvietis modulis

Modulinė sofos sistema „Mute“ yra skirta šiuolaikiškiems, kūrybiškiems biurams. Ji susideda iš vienv..

1,560.66 € Prieš PVM: 1,289.80 €

Stereo dvivietis modulis

Stereo dvivietis modulis

„Stereo“ yra funkcionali modulinė sofos sistema pasižyminti griežtu dizainu. Ji susideda iš fotelių,..

1,581.59 € Prieš PVM: 1,307.10 €