Apie OFFICE LOOK


Sėkmingai veikiant kūrybiškoms įmonėms, kuriantis inovatyviems startuoliams, taip pat populiarėjant darbui iš namų didėja poreikis baldams ir interjero aksesuarams, kurie nedideles darbo erdves paverstų originaliomis, komfortabiliomis ir atitiktų specifinius dirbančio žmogaus lūkesčius.
OFFICE LOOK siūlomi biuro baldai ir darbo kambario baldai idealiai tiks jūsų darbo erdvės interjerui. OFFICE LOOK tikslas – skleisti darbo kaip šiuolaikinio žmogaus savirealizacijos idėją ir populiarinti šią idėją atitinkančius baldus bei interjero aksesuarus.
Vertinantiems kokybę ir šiuolaikinį bei modernų dizainą OFFICE LOOK siūlo gaminius, kurie ne tik įkvėps darbui, bet ir taps jūsų įvaizdžio dalimi. OFFICE LOOK atstovauja „Bisley“, „Kubikoff“, „Seipo“, „Maze“, „Minus tio“, „Mitab“, „TemaHome“ ir „TOOU“ prekių ženklams. Šių prekių ženklų gaminiai kuriami bendradarbiaujant su pasaulyje pripažintais dizaineriais, taikant pažangiausias gamybos technologijas ir laikantis aukščiausių kokybės standartų.
Susisiekite su mumis: [email protected], +370 682 25277


!!! Esant poreikiui pristatome baldams naudojamų audinių ir kitų medžiagų pavyzdžius.


Svetainėje www.officelook.lt galima įsigyti tik atrinktų darbo erdvei skirtų prekių. Su visomis atstovaujamų gamintojų prekėmis galite susipažinti peržiūrėdami katalogus  gamintojų skiltyje . Jeigu domitės tokiomis prekėmis, kurios nėra siūlomos svetainėje www.officelook.lt, susisiekite su mumis ir mes paruošime jums atskirą pasiūlymą.