Sąlygos ir taisyklės

Lankydamiesi svetainėje www.officelook.lt ir pateikdami užsakymus sutinkate laikytis šių sąlygų ir taisyklių. Šios sąlygos ir taisyklės gali būti atnaujinamos bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo.

PREKIŲ PRISTATYMO VIETOS

Prekes pristatome visoje Lietuvoje. Jei prekės turi būti pristatytos į kitą šalį, susisiekite su mumis ir mes padėsime jums rasti sprendimą.

PRISTATYMO TRUKMĖ

Pristatymo trukmė gali skirtis priklausomai nuo gamintojo, prekės prieinamumo ir kitų veiksnių. Prašom patikrinti numatomą pristatymo trukmę, nurodytą prie kiekvienos prekės. Numatoma pristatymo trukmė gali pailgėti dėl įvairių priežasčių arba nenugalimos jėgos aplinkybių (force majeure), už kurias mes negalime atsakyti.

Mūsų pristatymo partneriai su jumis susisieks kelios dienos prieš užsakytų prekių pristatymą ir suderins jums patogiausią pristatymo dieną ir valandą.

PRISTATYMO KAINA

Visų mūsų prekių pristatymas Lietuvoje yra nemokamas. Išimtis - Kuršių Nerijos teritorijoje taikomas 40,00 EUR pristatymo mokestis.

Išpakavimo paslaugos neteikiame.

UŽSAKYMO PATEIKIMAS

Užsakymą greitai ir lengvai pateiksite svetainėje www.officelook.lt. Pateikdami užsakymą patvirtinate, kad visa jūsų nurodyta informacija yra teisinga ir tiksli. Norėdami užsisakyti prekę, atlikite toliau nurodytus veiksmus:

Norimą prekę įdėkite į prekių krepšelį ir pasirinkite atsiskaitymą.

Įveskite pristatymo ir mokėjimo informaciją.

Sutikite su sąlygomis ir taisyklėmis.

Vos tik pateiksite užsakymą, į savo el. paštą gausite užsakymo patvirtinimą. Vis dėlto, sutartis dėl prekių pirkimo bus sudaryta tik po to kai gausime jūsų apmokėjimą. Kai tik gausime apmokėjimą, jums išsiųsime pirkimą patvirtinantį el. laišką.

PREKIŲ ASORTIMENTAS

Atstovaujame šiems gamintojams: „Fiam“, „Goodwill“, „Kubikoff“, „Seipo“, „Maze“, „Minus tio“, „Mitab“, „TemaHome“ ir „Toou“. Nors svetainėje www.officelook.lt siūlomas platus šių gamintojų prekių asortimentas, šioje el. parduotuvėje galima įsigyti tik atrinktų darbo erdvei skirtų prekių. Su visomis atstovaujamų gamintojų prekėmis galite susipažinti peržiūrėdami katalogus gamintojų skiltyje. Jeigu domitės tokiomis prekėmis, kurios nėra siūlomos svetainėje www.officelook.lt, susisiekite su mumis ir mes paruošime jums atskirą pasiūlymą.

ATSISKAITYMAS

Svetainėje www.officelook.lt nurodytos prekių kainos yra galutinės (įskaičiuotas PVM). Siekdami atsiskaitymo procesą padaryti kuo saugesnį ir patogesnį, siūlome šiuos mokėjimo metodus: banko pavedimas ir Paysera.lt

NETIKSLUMŲ PANEIGIMAS

Retkarčiais svetainėje www.officelook.lt pateiktoje informacijoje gali atsirasti spausdinimo klaidų ar netikslumų, susijusių su prekių aprašymais, kainomis ar pan. Pasiliekame teisę taisyti bet kokias klaidas ar netikslumus ir keisti arba atnaujinti informaciją bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo.

Tuo atveju kai aptinkama klaida ar netikslumas, susijęs su jūsų užsakyta preke, būsite iškart apie tai informuoti. Jeigu nepavyks su jumis susisiekti, užsakymas bus laikomas negaliojančiu. Jeigu patikslinus informaciją nenorėsite iš naujo patvirtinti užsakymo, grąžinsime iš jūsų gautą apmokėjimą.

GRĄŽINIMO TVARKA

Jeigu nesate patenkinti savo pirkiniu, nesugadintas ir nenaudotas prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo jų gavimo. Grąžinsime už įsigytas prekes sumokėtą sumą, išskyrus pristatymo ir siuntimo atgal išlaidas. Jei prekę reikia grąžinti ar pakeisti dėl mūsų ar gamintojų kaltės, siuntimo atgal išlaidos kompensuojamos. Mažai tikėtinu atveju, kai prekė pristatoma sugadinta ar turi defektų (visuomet patikrinkite pristatomas prekes!), sumokėsime už prekės grąžinimą ir išsiųsime jums kitą prekę. Jeigu nuspręsite, kad prekės pakeisti nebenorite, padengsime visas su grąžinta preke susijusias išlaidas.

Grąžinant sumokėtas sumas taikomas tas pats mokėjimo metodas, kurį pasirinkote pirminei operacijai atlikti. Prašom atkreipti dėmesį, kad negalime priimti prekių, kurios buvo sugadintos įprastinai jas naudojant (įskaitant netinkamą surinkimą). Jeigu norite grąžinti prekę, užpildykite grąžinimo formą, kad gautumėte grąžinimo patvirtinimą. Be tokio patvirtinimo grąžinamos prekės nebus priimamos.

PRIVATUMO POLITIKA

Pateikdami užsakymą svetainėje www.officelook.lt būsite paprašyti įvesti kontaktinę, pristatymo ir mokėjimo informaciją. Ši informacija skirta tik konkrečiam užsakymui įvykdyti, t.y. pristatyti prekę nurodytu adresu užsakovui, informuoti užsakovą apie užsakymo eigą, išrašyti sąskaitą.

Grąžindami prekę būsite paprašyti įvesti kontaktinę informaciją. Ši informacija skirta tik konkrečios prekės grąžinimui įvykdyti.

Registruodami savo paskyrą svetainėje www.officelook.lt būsite paprašyti įvesti kontaktinę ir pristatymo informaciją. Paskyros registracija skirta tam, kad (pakartotinio) užsakymo pateikimo metu nereikėtų vesti kontaktinės ir pristatymo informacijos, taip pat įvestos informacijos koregavimui bei užsakymų valdymui. Būsite paprašyti nurodyti, ar pageidaujate prenumeruoti naujienas. Jei nepareikšite prieštaravimo, galime su jumis susiekti el. paštu ateityje tam, kad praneštume apie išskirtinius pasiūlymus arba kitą su mūsų svetaine ar joje siūlomu asortimentu susijusią informaciją. Pakeitus nuomonę, prenumeratą bet kuriuo metu galima atšaukti.

Rinkdami ir tvarkydami jūsų duomenis, laikomės Lietuvos ir ES asmens duomenų apsaugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų. Rinkdami ir tvarkydami duomenis siekiame, kad jie būtų tikslūs, konfidencialūs, tinkamai laikomi ir saugomi.

Įsipareigojame saugoti jūsų privatumą ir nesidalyti jūsų informacija su jokia trečiąja šalimi už mūsų organizacijos ribų, išskyrus atvejus, kai tai būtina norint įvykdyti užsakymą, pvz., siunčiant užsakytas prekes.

Jūsų asmens duomenys saugomi tiek, kiek to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai. Kai asmens duomenys nebereikalingi jų tvarkymo tikslais arba jūs patys išreiškiate tokį pageidavimą, duomenys yra neatkuriamai sunaikinami.

Visais asmens duomenų tvarkymo klausimais galite kreiptis el. pašto adresu [email protected]

PREKIŲ SURINKIMAS

Dauguma mūsų prekių pristatomos su surinkimo instrukcijomis. Jeigu instrukcijų negavote, susisiekti su mumis, kad instrukcijos būtų išsiųstos el. paštu.

Siūlome baldų surinkimo paslaugą. Jeigu norite užsisakyti šią paslaugą, susisiekite su mumis el. pašto adresu [email protected]. Surinkimo paslaugos kainos priklauso nuo baldų skaičiaus, jų dydžio ir konstrukcijų sudėtingumo.