„D-Lightful pasakos“ yra menininkės Francesca Landi ir Kubikoff bendras projektas. Kompanijos vadovai, kurie nėra abejingi meno pasauliui, jaunai menininkei patikėjo sukurti dizainą riboto leidimo kėdėms „D-Light“. Šiame projekte Francesca Landi, pasinaudodama savo pomėgiu komiksams ir tatuiruotėms, perteikė modernų požiūrį į mįslingą pasakų pasaulį, kuriame pagrindinės veikėjos yra moterys.


Daugiau informacijos – žr. Specifikacija


Kubikoff

Kubikoff

2004 m. įkurta italų kompanija „Kubikoff“ specializuojasi originalių, inovatyvių bei patvarių baldų projektavimo ir gamybos srityje.

„Kubikoff“ laboratorijoje kuriami tik aukščiausios kokybės bei funkcionalumo gaminiai, ypatingą dėmesį skiriant medžiagų ir audinių atrinkimui, apdailos detalėms bei naujausioms technologijoms. „Kubikoff“ laboratorijos meistrų profesionalumas ir techninės žinios puikiai dera su inovatyviomis Europos dizainerių idėjomis, kurių dėka sukuriami modernūs bei patrauklūs baldų elementai. Būtent pripažinti baldų dizaineriai, tokie kaip Sander Mulder, „Stolt Design“, Gino Lemson ir kiti, nubrėžia kolekcijos, kuri vėliau realizuojama „Kubikoff“ laboratorijoje, gaires. Šis bendradarbiavimas leidžia sukurti individualumu pasižyminčius šiuolaikinius gaminius, tinkančius tiek namų, tiek verslo erdvėms.

Peržiūrėkite „Kubikoff“ katalogą

Nuoroda į gamintojo svetainę: http://www.kubikoff.com/


Informacija apie prekę
Matmenys Plotis: 53 cm, gylis: 53 cm, aukštis: 78 cm
Apdaila Danga - originalus Francesca Landi grafinis dizainas, vamzdinė metalinė konstrukcija - padengta juodais milteliniais dažais
Medžiagos Poliesteris (Trevi U), geležis (anglinis plienas)
Garantija 1 metai
Komentarai Kėdės kompaktiškai susideda viena ant kitos
Pristatymo informacija
Pristatymo trukmė Iki 7 savaičių

Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras

D-Light kėdė

  • Gamintojas: Kubikoff
  • Prekės kodas: KF-DC
  • Dizaineris: Francesca Landi, Kubikoff Lab
  • Prieinamumas: Išankstinis užsakymas
  • 259.00 €

  • Prieš PVM: 214.05 €

Galimi pasirinkimai