Rašomąjį stalą sudaro dviejų dalių 12 mm storio lenkto stiklo pagrindas  ir 12 mm storio stiklinis stalviršis. Pastarasis gali būti skaidraus stiklo arba skaidraus stiklo su smėliu šlifuoto (matinio) stiklo detalėmis.


Daugiau informacijos – žr. Specifikacija


FIAM

FIAM

Įkurta Vittorio Livi 1973 metais, „FIAM“ projektuoja, vysto ir gamina baldus iš lenkto stiklo. Kūrybiniam procesui pasitelkiamas tiek įgudęs meistriškumas, tiek technologijos – apjungiant tradiciją ir inovaciją, rankų darbą ir dizainą. Nuo pirmųjų dienų „FIAM“ rėmėsi inovacijomis kaip varomąja jėga siekiant organizacijos tikslų. Kompanijos inovacijos yra nukreiptos į tris sritis: meistriškumą, dizainą ir tyrimus.

„FIAM“, kuri visuomet reaguoja į stiliaus ir gyvenimo būdo pokyčius, vis didesnį dėmesį skiria namų biuro/ biuro baldams. Darbinis stalas tampa pagrindiniu elementu, prisitaikančiu prie skirtingų poreikių ir situacijų – jis gali būti naudojamas kaip rašomasis stalas namuose, pagrindinis  vadovo kabineto ar posėdžių kambario akcentas. Išsirinkus stalą, prie jo gali būti žavingai priderinti įvairūs kiti baldai iš „FIAM“ kolekcijos.

Peržiūrėkite „FIAM" katalogą

Nuoroda į gamintojo svetainę: http://fiamitalia.it/


Informacija apie prekę
Matmenys Ilgis: 120 - 180 cm, plotis: 65 arba 75 cm, aukštis: 73 cm
Apdaila Skaidraus stiklo arba skaidraus stiklo su matinio stiklo detalėmis
Medžiagos Stiklas
Komentarai Maksimalus stalviršio apkrovimas: 100 kg
Pristatymo informacija
Pristatymo trukmė Iki 8 savaičių

Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras

Scribe rašomasis stalas

  • Gamintojas: FIAM
  • Prekės kodas: SB/12/14/16/18T/S
  • Dizaineris: Daniel Libeskind
  • Prieinamumas: Išankstinis užsakymas
  • 1,476.20 €

  • Prieš PVM: 1,220.00 €

Galimi pasirinkimai